4. Maymun PDF İndir

tarafından
165
4. Maymun PDF İndir

4. Maymun PDF İndir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 488 sayfadan oluşmaktadır.Korku, Gerilim, edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı J. D. Barker´dır. 4. Maymun kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 25,50 TL´dir.

4. Maymun konusu ve kısa bir özet

Annem ve babam birbirlerine sıkı sıkı bağlı iken, gözleri aşkla birbirlerine dönükken beni seyrediyorlardı, ben ise arkadaşlarım ile oyun oynuyordum.Arkadaşlarım ile eğlenirken babam annem ile şakalaşırdı ve onların konuşmalarını, gülüşmelerini duyardım.

Hemen o sıra ben “ bana bakın ! bana bakın ! “ diye bağırırdım ve normal bir ailenin yaptıkları gibi dönüp bana bakarlardı. Gururlanırlardı…

Şimdi geriye dönüp baktığımda ise o eski günlerin geri gelmesini istemekten başka çarem kalmamıştı.

Adı : 4. Maymun
Yazar : J. D. Barker
Baskı Tarihi : 2018
Sayfa Sayısı : 488
Kitabın Türü : Korku, Gerilim, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : The Fourt Monkey
Dil: Türkçe
Yayınevi: Nemesis kitap

4. Maymun PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

4. Maymun PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR