80 Gün – Arzunun Rengi PDF İndir

tarafından
241
80 Gün – Arzunun Rengi PDF İndir

80 Gün – Arzunun Rengi PDF İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 352 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Roman ve Aşk kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Vina Jackson´dır. 80 Gün – Arzunun Rengi kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,81 TL´dir.

80 Gün – Arzunun Rengi konusu ve kısa bir özet

Bununla birlikte, telefonu titreştiğinde o ısrarcı düşüncelerin zihninde daha fazla dolaşmasına izin vermedi.Victor´un onun için yolladığı limuzşn dışarıda bekliyordu.Uzun, kırmızı trençkotonu üzerine geçirdi.Bu ılık havaya hiç uymamıştı ama yaklarına kadar uzandığı için dantelli büstiyerini, açıkta kalan göğüslerini ve kalçasına kadar anca uzanarak neredeyse belli olmayan tangasına kadar açık tenini ortada bırakan siyah çoraplarını örtüyordu.Kasıklarındaki tüylerin yer yer uzandığı ve karmaış bir görüntü sergilediğini görmek onu biraz rahatsız etmişti ama şu anda elinden bir şey gelmezdi.

Victor diğer erkek konuklar gibi şık bir ceket giyerken onlara eşlik eden kadınlar da gökkuşağının bütün tonlarındaki elbiseleriyle görsel bir şölen sergiliyorlardı.Summer´ın trençkotu omuzlarından doldurduğu koca slonda göğüsleri açıkta olan tek kişinin kendisi olduğunu gördüğünde biraz utandı.Sigara ve puro dumanı havayı sarmıştı.

Ve işte esas konuğumuz, diye belirtti Victor, onu takdim ederek ” Bu Summer,.Bundan böyle bizim küçük grubumuza dahil olacak.Şiddetle tavsiye edildiğini söylemeliyim.”.

Kim tavsiye etmiş olabilir ki diye merak etti Summer. Yirmi kadar yabancının gözlerini üzerinde hissetti, onu süzüp inceliyorlardı.Meme uçları sertleşmişti.

Adı : 80 Gün – Arzunun Rengi
Yazar : Vina Jackson
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 352
Kitabın Türü : Edebiyat,Roman,Aşk
Orijinal Adı : Eighty Days Yellow
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

80 Gün – Arzunun Rengi PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

80 Gün – Arzunun Rengi PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK