99 Gün PDF ve EPUB İndir

tarafından
94
99 Gün PDF ve EPUB İndir

99 Gün PDF ve EPUB İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 368 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, Edebiyat ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Katie Cotugno´dır. 99 Gün kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 36,04 TL´dir.

99 Gün konusu ve kısa bir özet

Ben bu kitaptan baştan sona hiç hoşlanmadım. İyi olan Biricik bir kısmı yoktu ve karakterler absürt ötesiydi. Ne konusu vardı nede belirli bir yere varabildi. kafa Ira olan Molly evlatlık edinilmiş ve annesi bir yazar. Çocukluğundan beri bir arada büyüdüğü bir bey dostu Mevcut fakat bey arkadaşının abisiyle yakınlaştıktan ve annesi bu olanların hepsinden çok satan bir roman yazıp her şey açığa çıktıktan sonra yaşadıkları yerden kaçıp İdadi sonu kabul edildiği bir yatılı okulda bitiriyor. Tatil için annesinin yanına Arka dönüyor ve 99 gün sonra üniversiteye gideceği günün gelmesini iple çekiyor. Geldikten sonra ise dönüşü nefret getiriyor ve molly 99 gün saymaya başlıyor.

Adı : 99 Gün
Yazar : Katie Cotugno
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 368
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : 99 Days
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

99 Gün PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

99 Gün PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR