Abartılı Yalanlar Aceleci Duvaklar PDF İndir

tarafından
118
Abartılı Yalanlar Aceleci Duvaklar PDF İndir

Abartılı Yalanlar Aceleci Duvaklar pdf indir kitabının yazarı Jane Grave´dir.Abartılı Yalanlar Aceleci Duvaklar pdf kitabını ücretsiz yandex ile hemen indirebilirsiniz.

  • Adı:Abartılı Yalanlar Aceleci Duvaklar
  • Yazar:Jane Graves, Selim Yeniçeri (Çevirmen)
  • Alt başlık:Playboys Serisi 2
  • Baskı tarihi:Mayıs 2009
  • Sayfa sayısı:332

Jane Graves – Abartılı Yalanlar Aceleci Duvaklar Ön Okuma

Artık Tony’nin birçok kadım nasıl kolaylıkla baştan çıkarabildiğini anlıyordu, çünkü kendisini de neredeyse baştan çıkarıyordu. Ama Tony ne söylerse söylesin, Heather gerçeği biliyordu. Hormonları çıldırmış tavşanlar gibi devam edebilirlerdi ama sonuçta Tony’nin ona çekim duymasının tek nedeni, orada olması, dişi olması ve canlı olmasıydı.

Heather yalan söylememişti. Gerçekten de kimseyle öylesine yatmazdı. Ama Tony bunu hep yaptığı için, bir şeyler başlamadan durdurmak en iyisiydi.

Birkaç dakika sonra, Tony hayal kırıklığıyla yatağa çöktü. Heather’ı daha önce fark etmemiş olabilirdi ama şimdi onu fark ettiğini inkâr edemezdi.

Yanlış bir şey söyleyip her şeyi mahvettiğine inanamıyor-du. İstediği tek şey, bir ay boyunca birbirlerini daha iyi tanımak için ellerinde mükemmel bir fırsat olduğuydu. Bunda ne sakınca olabilirdi ki?