Adalet ve Haksızlık / Çıtır Çıtır Felsefe (2. Kitap) Pdf indir oku

Adalet ve Haksızlık / Çıtır Çıtır Felsefe (2. Kitap) Pdf indir oku

 

“Adalet ve Haksızlık / Çıtır Çıtır Felsefe (2. Kitap)” isimli kitap 40 sayfadan oluşmaktadır ; Michel Puech tarafından kaleme alınmıştır. GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI tarafından 28.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır.
“Adalet ve Haksızlık / Çıtır Çıtır Felsefe (2. Kitap)” kitabın özetini okuyabilir, “Adalet ve Haksızlık / Çıtır Çıtır Felsefe (2. Kitap)” kitabı pdf, epub olarak indirebilirsiniz. “Adalet ve Haksızlık / Çıtır Çıtır Felsefe (2. Kitap)” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
“Adalet ve Haksızlık / Çıtır Çıtır Felsefe (2. Kitap)” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz

Değerlerimiz, Birey ve Toplum Hakkını Savunma, Eşitlik, Özgürlükler, Medeniyet, Adalet

İnsanın kendi doğum gününde pastadan herkesin yediğinden daha büyük bir parça alması adil midir? Ya da en iyi arkadaşına, en çok onu sevdiği için pastadan daha büyük bir dilim verince, diğerlerine haksızlık yapmış olur mu? Belki de, küçükler minik dilimler alırken, üç saattir bir şey yemeyenler, bir saattir yemeyenlerden daha fazla almalı! Off, bölüşmek gerçekten çok zor. En kolayı herkesin aynı miktarda alması olurdu; ama, işler böyle yürümüyor. Bir yanda yalnızca doğrular, diğer yanda yalnızca yanlışlar yok. Yaptığımız doğru mu yanlış mı diye sürekli düşünür dururuz: Evde, okulda, işte, bütün gün, hiç durmadan… Peki, her zaman haklı mıyız?

Adalet ve Haksızlık / Çıtır Çıtır Felsefe (2. Kitap) Pdf indir oku (yandex) indir