Afrodit Buhurdanında Bir Kadın PDF ve EPUB İndir

tarafından
78
Afrodit Buhurdanında Bir Kadın PDF ve EPUB İndir

Afrodit Buhurdanında Bir Kadın PDF ve EPUB İndir kitabı 2003 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 232 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Reşat Enis´dır. Afrodit Buhurdanında Bir Kadın kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 7,90 TL´dir.

Afrodit Buhurdanında Bir Kadın konusu ve kısa bir özet

Yazıldığı dönemi incelemek için okumuştum bu kitabı. Döneminin Amale sınıfını, düşük gelirli ailelerdeki tutumsal sıkıntıyı gözler önüne seren; her ne kadar yazınsal olarak Çok kuvvetli olmasa da zamanına gözgü tutuşu açısından kayda kıymet bir kitap olduğuna inanıyorum.

Hikayeye gelirsek, akıcı ilerleyen biraz kasıntı bir kurgu. Yıldızın başına gelenler -çok Fena olaylar olsa da- beni pek etkilemedi. Yazarın dili yıldızın acısını bana yansıtamadı diyebilirim.

Adı : Afrodit Buhurdanında Bir Kadın
Yazar : Reşat Enis
Baskı Tarihi : 2003
Sayfa Sayısı : 232
Kitabın Türü : Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Evrensel Basım Yayın

Afrodit Buhurdanında Bir Kadın PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Afrodit Buhurdanında Bir Kadın PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR