Aldatılan Kadının İntikamı PDF ve EPUB İndir

tarafından
95
Aldatılan Kadının İntikamı PDF ve EPUB İndir

Aldatılan Kadının İntikamı PDF ve EPUB İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 352 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, aşk ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Tracy Bloom´dır. Aldatılan Kadının İntikamı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,81 TL´dir.

Aldatılan Kadının İntikamı konusu ve kısa bir özet

Ah ben ve benim şu kitapları geri kapağını okumadan alma huyum. Açıkçası kitabı ismine bakarak ve beynelmilel bestseller denildiği için almıştım. Bu nedenle henüz feminist ve henüz derin bir kurgu bekliyordum, ön yargılı karakterler bekliyordum fakat umduğumdan ayrımlı bir kurgusu vardı. Fena müydü netlikle Fena bir roman değildi akıcı bir kitaptı, saatler içerisinde okutulabilecek kadar basit çerezlik dediğimiz kitaplardandı. hoş bir romantik komediydi başka bir deyişle.

Romanın konusuna gelirsek, 36 yaşında olan Suzie Miller, gazetedeki köşesinde, kendisi gibi aldatılmış bayanlara ilişki tavsiyeleri veriyordur. nihayet sevgilisi tarafından da Biricik bir mesajla terk edilen Suzie, onu düş, imaj kırıklığına uğratmış bütün henüz önceki sevgililerinden intikam alma kararı alır ve böylece hikayemiz başlar …

Adı : Aldatılan Kadının İntikamı
Yazar : Tracy Bloom
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 352
Kitabın Türü : Edebiyat, aşk ve Roman
Orijinal Adı : Single Woman Seeks Revenge
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Aldatılan Kadının İntikamı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aldatılan Kadının İntikamı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR