Annabelle PDF ve EPUB İndir

tarafından
103
Annabelle PDF ve EPUB İndir

Annabelle PDF ve EPUB İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 336 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat,Korku ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Lina Bengtsdotter´dır.Annabelle kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 24,15 TL´dir.

Annabelle konusu ve kısa bir özet

Haziran başıydı, geceleri hava artık tam olarak kararmıyordu. Arabasında oturan Fredrik Roos, sisle kaplı çayırları seyrediyordu. Annabelle’in kestirme olsun diye çayırlardan geçerek geldiğini biliyordu. Kız çayırların üstünden gide gele kendine özel patikalar yapmıştı. Nora tabii ki Annabelle’in geceleri kestirme yoldan geçmesini yasaklamıştı ama Fredrik onun yine de bu yolu kullandığını biliyordu, nedenini de anlıyordu. Eve dönüş saati konusunda Nora’nın katı tavrı yüzünden her dakika değerliydi. Fredrik, kızının çayırdan gelişini kısa süre içinde görmeyi umuyordu, üzerinde Nora’nın gardırobundan aldığı ince, mavi elbiseyle. Elbisenin gardıropta olmadığını fark edince Nora kıyameti koparmıştı. Fredrik bir an karısını düşündü, öfkeli mizacını, bitmek bilmez endişelerini. Daima dengesiz ve evhamlı biri olmuştu o. İlk tanıştıklarında bu mizaç her nedense Fredrik’i büyülemişti: Nora sıradan günlük hadiselerden kâbus gibi senaryolar yaratabiliyordu. Ancak bu büyüleyici özellik yıllar geçtikçe sinir bozucu olmaya başlamıştı. Şimdi, Nora tarafından bir kez daha Annabelle’i eve getirmeye gönderilmiş halde arabanın içinde oturmuş, bu duruma artık tahammül edemeyeceğini düşünüyordu.

Adı : Annabelle
Yazar : Lina Bengtsdotter
Baskı Tarihi : 2019
Sayfa Sayısı : 336
Kitabın Türü : Edebiyat, Korku ve Roman
Orijinal Adı : Geçmişin Girdabı
Dil: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Annabelle PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Annabelle PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR

SİTEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN YEDEK LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ

YEDEK LİNK