Antik Mısır Sırları PDF ve EPUB İndir

tarafından
123
Antik Mısır Sırları PDF ve EPUB İndir

Antik Mısır Sırları PDF ve EPUB İndir kitabı 2009 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 480 sayfadan oluşmaktadır.Tarih kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Ergun Candan´dır. Antik Mısır Sırları kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 35,72 TL´dir.

Antik Mısır Sırları konusu ve kısa bir özet

Kitabı, Yunan Mitolojisinin temelini Mısır Mitolojisi oluşturur ifadesini duyduğum vakit kütüphaneden almıştım. Ölüler Kitabı kısmına kadar okudum, bu yüzden ölüler kitabını Diğer bir yazardan okumak istiyordum(etkilenmemek amacıyla) . Yunan Mitolojisinin ders kitaplarını okuduğumdan bana bu kitap sıkıcı gelmedi fakat Kamu arasında beğenilen mitolojik kitapları gibi sürükleyici değil. Değindiği o kadar ayrımlı konular varki, Sadece yunan mitolojisi ile kalmamış.Okuduğum bir kaç parapsikolojik kitap vardı içlerinde akımda kalabilenlerden biri buydu. Ve okuduğum yere kadar tatmin oldum.

Adı : Antik Mısır Sırları
Yazar : Ergun Candan
Baskı Tarihi : 2009
Sayfa Sayısı : 480
Kitabın Türü : Tarih
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Sınır Ötesi Yayınları

Antik Mısır Sırları PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Antik Mısır Sırları PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR