Ara Beni PDF ve EPUB İndir

tarafından
93
Ara Beni PDF ve EPUB İndir

Ara Beni kitabından alıntı ;

Çalıştığı şirket, Amerika merkezli Stone&Stone Holding’in yan kuruluşlarından biri olan Stone Kırtasiye&Ofis Malzemeleri Şirketiydi. Anlatılanlara göre sıkıcı bir iş gibi gelsede ortamı çok eğlenceliydi, İşe gemeden hemen önce bugün fazla mesai yapacağını kafaya koymuştu. Çünkü John’un izinli olduğunu biliyordu ve yaşlı patronu Sam’i bir başına bırakıp gitmeye gönlü razı gelmemiş, kendisinin yokluğunda onu evraklarla boğuşma derdiyle baş başa bırakmak istememişti. Ama Sam, onun bu davranışını takdir ettiğini söylese de bu kadar çok çalışmak yerine yaklaşan düğünüyle ilgilenmesi gerektiğinde ısrar ederek erken çıkmasını söylemişti.

Bunun için minnettardı. Çünkü yapması gerekenleri düşünmek bile yeterince stresliydi ve işine pek konsantre olduğu söylenemezdi. Çıkmak için sabırsızlansa da, unuttuğu bir şey olup olmadığını kontrol etmek için etrafı iyice kolaçan etti. Olmadığını görünce muhasebe departmanındaki diğer arkadaşlarına el sallayarak çıkıp şirketin park yerinin yolunu tuttu.
Oldukça eski ve Tanrı şahittir ki fazlasıyla bakım isteyen küçük arabasını, yine küçük olan dairesinin bulunduğu binanın önüne park ettiğinde etrafına mutlu bir bakış attı. Oturduğu mahalle kendisi gibi sıradan insanlarm yaşadığı fakir olmasa da buna çok yakın bir yerdi.

Burada yaşayanların çoğu tıpkı kendisinin de olması gerektiği gibi işlerinde olduklarından, çevre oldukça sakindi. Zaten her zaman böyleydi. Tek bir çocuk sesi, köpek havlaması ya da insanı neşelendirecek bir şey yoktu. Dairesinin kirasını ayın sonuna kadar ödemişti ama burada o kadar kalamayacak, sevgili kocasının kocaman evinin keyfini sürecekti. Tabi öncesinde müstakbel kocası Nick ile birlikte güneşli Yunan adalarmda epey pahalı bir tatilin -v e elbette birbirlerinin- keyfini süreceklerdi.

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR