Aramızda PDF İndir

tarafından
115
Aramızda PDF İndir

Aramızda PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 320 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Roman ve Aşk kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Cora Carmack´dır. Aramızda kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 17,16 TL´dir.

Aramızda konusu ve kısa bir özet

Yüzümde kocaman bir gülümsemeyle ona baktım, o da bana gülümseyerek karşılık verdi.Kalbimin yerine yerleştiğinde o sırada fark ettim çünkü neredeyse acı verecek şekilde gümbürdediğini duyabiliyordum.

Sonra doğru zaman olup olmadığını sormam veya onun bana söylemesi gerekmedi.Dudaklarımızın yerine sanki mıknatıslar yerleştirilmiş gibi birbirlerimizi bulduk.İçimde kıvılcımlar saçmakta olan tüm o enerji açığa çıkmaya başladı.Enerjinin kaburgalarımın etrafında gezdiğini, parmak uçlarımdan çıktığı ve ona aktığını hissedebiliyordum.

Elleri saçlarımın arasındaydı.Beni hala düşüyormuşuz gibi, sanki birlikte son anlarımızı geçiriyormuşuz gibi tutkuyla öptü.Dudaklarını sertçe benimkilere bastırıyordu.Dilin içimde hissettiğimde kanımın kulaklarımda pompalandığını duyuyor gibiydim.

Kollarımı boynuna dolayarak kendimi olabildiğince ona yaklaştırdım.Buna rağmen daha da yakınında olmak istiyordum.Bacaklarımı beline dolamak ve giysilerinin altındaki tenini hissetmek istiyordum.Tenimde yaşanan coşkunluğun tam tersi t, yumuşak ve tatlı bir hava bedenlerimizi okşuyordu.

Bileğimizden bir şey bizi yukarı doğru çekmeye başladı ve biz bunu fark ettik.Bu olayın sona ermesini istemediğimden dolayı hafifçe içimden inledim.Dudaklarımı daha  öpmeye başladı çünkü son saniyelerimiz kalmıştı.Yere basıp da ayrılmamız gerekene kadar, yeniden gerçek dünyaya dönene kadar birbirimizden ayrılmadık.

Belki düşüşün etkisinden ya da kanın beynime hücum etmesinden ya da evrenimdeki yankılanmaların sonunda yerlerine oturmasından kancamı çözerlerken düşmemek için eğitmenin kolunu yakalamak zorunda kaldım.Üstümüzdeki teçhizattan ve bantlardan kurtulana kadar konuşmadık.Ama dokunursam incinecekmiş gibi, acı çeken ve sahiplenici bir bakışı vardı.

Adı : Aramızda
Yazar : Cora Carmack
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 320
Kitabın Türü : Edebiyat,Roman ve Aşk
Orijinal Adı : Finding It
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pena Yayınları

Aramızda PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aramızda PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK