Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’a Karşı PDF İndir

tarafından
599
Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’a Karşı PDF İndir

Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’a Karşı PDF İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 272 sayfadan oluşmaktadır. Polisiye,edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Maurice Leblanc´dır. Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’a Karşı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 8,75 TL´dir.

Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’a Karşı konusu ve kısa bir özet

Dünyanın en iyi hırsızı ve dünyanın en iyi dedektifi arasında geçen sürükleyici bir macera.Yazarın akıcı anlatımı sayesinde bu kitabı okuyan okurlar, kitabın diğer serilerinide okumak isteyeceklerdir.

Arsen Lüpe´nin işinde çok mükemmel bir hırsızdır ve onu yakalamak imkansızdır.Ganimard ve ekibi bu hırsızı bir türlü suç üstünde yakalayamamaktadır.Bunun bir çaresini bulurlar ve işinde çok mükemmel ve tanınır olan dedektif Sherlock Holmes’i bu hırsızı yakalamak için çağırırlar.

Her yönden zeki bu iki karakter karşı karşıya gelecek ve acaba kazanan kim olacak ?

Adı : Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’a Karşı
Yazar : Maurice Leblanc
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 272
Kitabın Türü : Polisiye, Edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Panama Yayıncılık

Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’a Karşı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Arsen Lüpen – Herlock Sholmes’a Karşı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR
YEDEK LİNK PDF
YEDEK LİNK EPUB