Aşık Kuşlar PDF İndir

tarafından
147
Aşık Kuşlar PDF İndir

Aşık Kuşlar PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 352 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Cecelia Ahern´dır. Aşık Kuşlar kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 27,81 TL´dir.

Aşık Kuşlar konusu ve kısa bir özet

Bu kitap bana aşkı, hayata ayrımlı bakmayı, güvenebilmeyi, Mesut olabilmeyi, her ne olursa olsun kuvvetli olmayı hatırlattı. Bu kitabın bana kattıklarını unutamam ve benden öneri isteyen her kişiye tavsiye ediyorum. Aşık kuşlar beni okudugum Lahza kendin bağladı ve o bağ hiç kopmadan kaldı. Yazarın anlatımı da güzeldi esprili Gülünç bir tarzı vardı. Adam ve Christine birbirleri için yaratılmış resmen. Kitabın nihayetinde o saf aşkın gücünü hissettim ve cok duygulandım. Bu hisleri paylaşmak dileğiyle bu kitabı tavsiye ediyorum… 🙂

Adı : Aşık Kuşlar
Yazar : Cecelia Ahern
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 352
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : How to Fall in Love
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Aşık Kuşlar PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aşık Kuşlar PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR