Aşk Gecesi PDF ve EPUB İndir

tarafından
161
Aşk Gecesi PDF ve EPUB İndir

Aşk Gecesi PDF ve EPUB İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 272 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Kathryn Caskie´dır . Aşk Gecesi kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,81 TL´dir.

Aşk Gecesi konusu ve kısa bir özet

Serinin üçüncü kitabıdır. Diğerlerine nispeten henüz sıkıcı buldum. Kitaba ne kadar çok işlevsiz Ira girerse o kadar anlatımın akıcılığı bozuluyor. En azından nihayetinde konuyu toparlamış ve rayına koymuş. Serinin yayınlanan nihayet kitabı olması beni üzdü. En azından bir kere başladılarsa sonun getirmeleri gerekirdi. Neticede henüz 4 kitap henüz Mevcut.

Adı : Aşk Gecesi
Yazar : Kathryn Caskie
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 272
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : The Duke’s Night of Sin
Dil: Türkçe
Yayınevi: Say Yayınları

Aşk Gecesi PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aşk Gecesi PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR