Aşk Kaç Beden PDF İndir

tarafından
76
Aşk Kaç Beden PDF İndir

Aşk Kaç Beden PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 608 sayfadan oluşmaktadır. Aşk,Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Sarra Manning´dır. Aşk Kaç Beden kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,00 TL´dir.

Aşk Kaç Beden konusu ve kısa bir özet

Kitap kurdu olan ve arşivde çalışan Neve Slater, uzun zamandır görmediği platonik aşkı için otuz altı bedene inme kararı verir.Otuz altı bedene inerek, Londra´ya gelen William´ı kendine aşık etmek.

Neve, bu süre içerisinde oldukça iyi bir program hazırlar ve yalnızca kilo vermek için değil, her açıdan mükemmel olmak ister.William ile hiç ilişki yaşamadığı için ne demek olduğunu bilmeyen Neve, kendini bir anda kız kardeşi Celia´nın yanında bulur.

William Londra´ya geldiğinde acaba Neve´ın tüm sorunları çözülecek mi ve Neve istediği platonik aşkı ile işleri yoluna koyabilecek mi ? Aşk Kaç Beden kitabını okumak için indirme linklerine tıklamanız yeterlidir.

Adı : Aşk Kaç Beden
Yazar : Sarra Manning
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 608
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Feniks Kitap

Aşk Kaç Beden PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aşk Kaç Beden PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR
TIKLA İNDİR