Aşk Kanatları PDF İndir

tarafından
203
Aşk Kanatları PDF İndir

Aşk Kanatları PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 464 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Güneş Demirel´dır. Aşk Kanatları kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 13.24 TL´dir.

Aşk Kanatları konusu ve kısa bir özet

Neyse ki Mesut sonla bitti de roman içim ferahladı diyebilirim.. galiba sondan başa bir yorumlama yapacağım 🙂 … Her zamanki gibi söylediğim gibi Mesut sonlu kitapları henüz bir seviyorum okumayı. Sevgili Güneş Demirel bu sefer de kafa roller de aşkı seçmiş ve merakla okunacak hoş satırlara döküp biz okurlarına sunmuş.

Anlatımı, dili süper olsa da bu Defa aşık kafa karakterlerin başka bir deyişle Bade ile Kerem ‘i okumak beni birazcık yordu. sebep ; şöyle ki Tanım edilemez güzellikte başlayan çok hoş bir aşkın vakit geçtikçe , hem de konu gereği araya Irak mesafeler girdikçe yaşanılan aşkın, bağlılığın ve hasretin taraflara ağır gelmesi ve birbirlerini yıpratmalarını anlatıyor roman.

Ve üstüne sevgili yazarcım önceden de belirttiğim gibi romandaki his akışını okuruna birebir yaşatan bir kaleme sahip olduğu için etkilenmemek olası olmuyor tabi. Kitabın yazarı kerem ile badenin aşkını sanki kendi başımızdan geçmişçesine anlatıyor. Eklemek istiyorum ki kitabın yazarı bayan karakterini öyle içten ve samimi yazmış ki insan imrenmemekten kendini alıkoyamıyor.Bu vakitte böyle dostlar zor yer alıyor nedense..

Adı : Aşk Kanatları
Yazar : Güneş Demirel
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 464
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları

Aşk Kanatları PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aşk Kanatları PDF İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR