Aşk Limanı PDF İndir

tarafından
144
Aşk Limanı PDF İndir

Aşk Limanı PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 402 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Nicholas Sparks´dır.

Aşk Limanı konusu ve kısa bir özet

50’den fazla dilde 100 milyondan fazla okura ulaşan New York Times çoksatarı yazar GERÇEK AŞKI BULDUĞUNDA FARKINA VARIRSIN New York Times çoksatarı yazar Nİcholas Sparks, biten bir aşkın ürkütücü izlerini sürüyor ve tekrar sevebilmek için güvenmeyi öğrenmesi gereken bir kadının sırlarla dolu hikâyesini anlatıyor.

Katie adındaki gizemli bir kadın, Kuzey Carolina’nın küçük Southport kasabasına sığındığında, geçmişiyle ilgili sorular da peşinden geldi.

Güzel ve çekingen Katie, insanlardan özellikle uzak durmaya çalışıyor gibiydi. Ancak beklenmedik olaylar onu iki kişiyle gönülsüz bir arkadaşlığa itecekti. Biri, iki çocuğunu tek başına büyüten iyi kalpli Alex, diğeriyse Katie’nin sözünü sakınmayan komşusu Jo. Katie tüm korkularına rağmen bu küçük kasabaya zamanla alıştı. Alex ve ailesiyle de giderek yakınlaşıyordu. Bir yandan da onu ülkenin diğer ucundan Southport’a getiren ürkütücü bir geçmiş ve bu geçmişte yatan karanlık bir sır, Katie’yi korkutmaya devam ediyordu. Çok geçmeden, Jo’nun içten desteği sayesinde Katie önünde iki seçenek olduğunu anlayacaktı. Ya güvenliği için saklanmaya devam edecek ya da mutluluk için risk alacaktı. Ve tüm bu zorlukların ortasında tek güvenli liman aşktı.

Adı : Aşk Limanı
Yazar : Nicholas Sparks
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 402
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Safe Haven
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Artemis Yayınları

Aşk Limanı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aşk Limanı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR