Aşk Nedensiz de Güzel PDF İndir

tarafından
114
Aşk Nedensiz de Güzel PDF İndir

Aşk Nedensiz de Güzel pdf indir kitabının yazarı Marie Force´dir.Kitap 2016 yılında basılmıştır ve 384 sayfadan oluşmaktadır.Aşk Nedensiz de Güzel kitabını pdf formatında hemen indirin.

  • Adı:Aşk Nedensiz de Güzel
  • Yazar:Marie Force, Hülya Bakça (Çevirmen)
  • Alt başlık:The McCarthys of Gansett Island Serisi 5
  • Baskı tarihi:Ocak 2016
  • Sayfa sayısı:384

Marie Force – Aşk Nedensiz de Güzel Kitabı Ön Okuma

Grace, arabasını feribotun dışına sürerken Beachcomb e r’a baktı. O ayrıldığından beri hiçbir şey değişmemişti. Güney L im anı’ndaki otelde hafta sonu için yer ayırtmıştı. Ayrıca pazartesi gecesi arabasıyla karşıya dönmek için son feribota bilet almıştı. Bu yolculuğun eve dönüp eşyalarını toparlayıp eski hayatını arkasında bırakması ve Gansett Adası’nda yeni hayatının başlaması için kısa sürmesini umuyordu.

Eczane Kuzey ve Güney limanları arasındaki yolun ortasında, anayolun üzerindeydi. Grace dersine çalışmış, büyük bir itibarı olan Gold’ların yerini almanın iyi bir iş olacağını fark etmişti. Adanın tek eczanesi sabit müşterileriyle güvenli bir yatırımdı. Bir şey hakkında en son ne zaman bu kadar heyecanlandığını hatırlamıyordu, ama iyimser olmayı sürdürmüştü. Bir haftada çok fazla şey değişebilirdi. Belki Gold’lar çoktan bir alıcı bulmuşlardı. Belki onun teklifini kabul etmeyeceklerdi. Belki…