Aşk Peşinde Bir Yıl PDF İndir

tarafından
92
Aşk Peşinde Bir Yıl PDF İndir

Aşk Peşinde Bir Yıl  PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 356 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Lori Nelson Spielman´dır.Aşk Peşinde Bir Yıl kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 9,26 TL´dir.

Aşk Peşinde Bir Yıl konusu ve kısa bir özet

“Sevgili Kızım, aşkı hiçbir şeye feda etme”

“Muhteşem. Bir aşk romanında ne ararsanız bu kitapta var… Zekice, komik ve heyecan verici. Elinizden bırakamayacaksınız…”

-Susan Elizabeth Phillips, Aşk Kapıyı Çalınca’nın (New York Times bestseller) yazarı-

Brett Bohlinger’in hayatta bir eksiği yok. İyi bir işi, tatlı bir sevgilisi, şahane bir dairesi var. Ama her şey, annesinin ölümüyle tepetaklak olur. Aile şirketinin başına geçmeyi beklerken, vasiyetname açıklanınca, payına on dört yaşındayken yazıp sonra çöpe attığı “ölmeden önce yapılacaklar listesi” düşer. Brett bir an önce kolları sıvamalı. Çünkü , annesinin son arzusu listedeki hedefleri bir yıl içinde tamamlaması. Her yeni gün, yeni bir başlangıç… Kim bilir, belki de aradığı cevaplar annesinin ardında bıraktığı kırmızı ciltli defterde… Ya da yakışıklı avukat Brad Midar’da…

Adı : Aşk Peşinde Bir Yıl
Yazar : Lori Nelson Spielman
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 356
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : The Life List
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Doğan Kitap

Aşk Peşinde Bir Yıl PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR