Aşkın Büyüsü PDF İndir

tarafından
256
Aşkın Büyüsü PDF İndir

Aşkın Büyüsü PDF İndir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır. Aşk,edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Özlem Çorapçı´dır. Aşkın Büyüsü kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 18,20 TL´dir.

Aşkın Büyüsü konusu ve kısa bir özet

Özlem Çorapçı’nın bir romanı ile beraberiz.
Bu sefer Hande ile Keram’in hikayesi anlatılıyor.
Romantik bir kitap bu arada gizem de var.
Hande, kendini bildi bileli arkadaşı İpek’in ağabeyi Kerem’e aşıktır. Bir gün eğlenmek için gittikleri bardan Kerem Onu alıp evine götürür . Hande sarhoştur ve Kerem ile birlikte olur. Ama her şeyi hatırlıyordur. Sabah uyanır ve Kerem bir not yazıp gitmiştir. İlkini sevdiği adamla geçirmiş ama terk edilmişti. Kullanılıp bir mendil gibi atılmıştı. Hande yıkılır ve Kerem Türkiye’yi terk edip Polonya’ya yerleşir. Hande bu arada hamile kaldığını öğrenir ama asla Kerem’e söylemez. Sonra bebeğini düşürür. Hande o gün Kerem’i de kalbinden siler ve kalbi taş kaplar. Artık acımasız bir kadın olur.
Amerika’ya gider ve 3 yıl sonra geri döner sonra Kerem ile işte karşılaşmaya başlarlar. Bu arada İpek de intihar etmiştir. Onunda acısını yaşar . Kerem Hande’nin peşinden koşar ama Hande intikam ile yanar. Asla yüz vermez.
Kitapta Yiğit’i, Bora’yı, Azra’yı ve Merve’yi görmek güzeldi. Sanki tekrardan yaşadım onların hikayelerini.
Sonunda Kerem Hande’ye kendini affettirir. Ve evlenip mutlu olurlar. Ama bu arada İpek ‘in yaşadığını düşünmeye başlar. Hande ve Kerem ile İpek’in mezarını açtırır. Ama Dna İpek’e ait çıkar. hande inanmaz. Ve bu olayın peşini bırakmaz. Vs. vs.
Güzel bir kitaptı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi okumalar

Adı : Aşkın Büyüsü
Yazar : Özlem Çorapçı
Baskı Tarihi : 2018
Sayfa Sayısı : 304
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Parola Yayıncılık

Aşkın Büyüsü PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aşkın Büyüsü PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK