Aşkın İhaneti PDF İndir

tarafından
177
Aşkın İhaneti PDF İndir

Aşkın İhaneti PDF İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 358 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Amanda Sington Williams´dır. Aşkın İhaneti kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 11,49 TL´dir.

Aşkın İhaneti konusu ve kısa bir özet

1950 yıllarında patronunun kızı ile yasak aşk yaşayan bir adam ve kızı Malaya denilen bölgeye sürgüne göndermiştir.Bu çiftin hikayesi kitapta tüm detayları ile anlatılmaktadır.Kitapta Malaya coğrafyasının tasviri o kadar gerçekçi anlatılıyor ki kitabı okuyan kişi sanki o bölgedeymiş gibi hissediyor.

Kitap akıcı bir şekilde ilerliyor fakat bazı yerlerde ki konulardan konulara atlayışı, okuyan kişiyi bir yerden sonra yormaya başlıyor.Boş zamanınızda okuyabilirsiniz.

Adı : Aşkın İhaneti
Yazar : Amanda Sington Williams
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 358
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Eftalya Kitap

Aşkın İhaneti PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aşkın İhaneti PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR