Aşkın Peşinden PDF ve EPUB İndir

tarafından
72
Aşkın Peşinden PDF ve EPUB İndir

Aşkın Peşinden PDF ve EPUB İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 279 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, Edebiyat ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Michele Gorman´dır. Aşkın Peşinden kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 15,70 TL´dir.

Aşkın Peşinden konusu ve kısa bir özet

Bu nasıl bir çeviridir ya ? Resmen kitabı da konusunu da katletti başka bir deyişle. Gerçekten konusu romantik ve aşk dolu fakat çeviri ile sanki belgesel izliyormuşum izlenimi uyandırdı. Zorla bitirdim henüz doğrusu okuyabildim. ( okumuş olmak için)

Artı ova puntosu çok komplike zevkle okunmuyor başka bir deyişle. Tavsiye edemiyorum maalesef. Tekrar Çeviri edilsin bence Lüzumlu…

Adı : Aşkın Peşinden
Yazar : Michele Gorman
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 279
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : The Expat Diaries: Misfortune Cookie
Dil: Türkçe
Yayınevi: Altın Bilek Yayınları

Aşkın Peşinden PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aşkın Peşinden PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR