Aşkın Son Yankısı PDF İndir

tarafından
254
Aşkın Son Yankısı PDF İndir

Aşkın Son Yankısı pdf indir kitabının yazarı Lisa Kleypas´dır.Kitap 2016 yılında basılmıştır ve 300 sayfadan oluşmaktadır.Aşkın Son Yankısı kitabını pdf formatında hemen indirin.

  • Adı:Aşkın Son Yankısı
  • Yazar:Lisa Kleypas, Şeref İlhan (Çevirmen)
  • Alt başlık:Friday Harbor Serisi 2
  • Baskı tarihi:Ağustos 2016
  • Sayfa sayısı:300

Lisa Kleypas – Aşkın Son Yankısı Kitabı Ön Okuma

Lucy derince iç geçirdi. “Alternatif bir çözüm yok sanırım.” Sonra da örtüleri üzerinden attı ve doğrulmaya çalıştı. Sam hemen yanma gitti ve kolunu Lucy’nin sırtına attı. “Dur, hareket etme. Bana bırak kendini. Rahat olmazsan canın yanar. Şimdi yatağın kenarına gelmene yardım edeceğim. Sen şimdi doğrul, bacaklarını da serbest bırak – evet, aynen öyle. Lucy hastane önlüğünün kenarını tutarken Sam’in nefesi birkaç saniyeliğine kesildi. “Tamam.” Sam tekrar nefes almaya başladı.

“Ateli çıkarmamalıyız. Hemşire duşta ıslanmaması için etrafını naylonla sarmamızı söyledi.” Malzeme poşetine uzanan Sam, metale sarılı bir folyo rulosu çıkardı. Sam baldırım folyoyla sararken Lucy sessizce bekledi. Adam işi dikkatli ve ustaca hareketlerle yapıyordu ama parmakları ara ara dizine ya da baldırına değince Lucy istemsizce gıdıklanıyordu. Sam gür ve koyu saçlı kafasını Lucy’nin önüne eğmişti. Lucy onun ensesinden gelen, güneş ve biçilmiş çimleri hatırlatan, yaz aromalı o kokuyu alabilmek için çaktırmadan hafifçe öne eğildi.

Bacak onu tatmin edecek kadar sağlam şekilde kaplandığında, yerde diz çökmüş haldeki Sam kafasını kaldırdı. “Nasıl? Fazla mı sıkı?” “Mükemmel.” Lucy, Sam’in kızardığını, elmacık kemikle; rinin bronz teninin ortasında iyice belirginleştiğini, ayrıca düzgün nefes alamadığını fark etti. “Libidonu yükseltemiyordum i hani?” t Sam pişman görünmeye çabaladı. “Kusura bakma. Ama seni . folyoyla kaplamak liseden beri en çok eğlendiğim şey oldu.” ;

Sam ayağa kalkıp onu kucağına alınca Lucy otomatik olarak ona sarıldı, Sam’in sakin gücünü hissetmesiyle nabzı hızlandı. “Biraz… sakinleşmek ister misin?” diye sordu Lucy nazikçe. ‘ Sam kafasını iki yana salladı, gözlerinde acı bir muziplik vardı. “Bunu duş zamanı benim normal ruh halim olarak görelim. , Merak etme, sana asılmayacağım yine de.” O sorun değil de… Beni düşürmenden korkuyorum.” ^ Cinsel olarak uyarılmış olmam fiziksel gücümden bir şey…