Aşkta Havlu Atma Sanatı PDF İndir

tarafından
136
Aşkta Havlu Atma Sanatı PDF İndir

Aşkta Havlu Atma Sanatı PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 352 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Gina L. Maxwell´dır.

Aşkta Havlu Atma Sanatı konusu ve kısa bir özet

Nefes almak artık bir lüks, onu öpmekse bir gereklilikti.

Kendini bildi bileli başı beladan kurtulmayan Kat MacGregor, yaşadığı yeri terk etmiş ve küçük bir kasabada başka bir isimle garsonluk yapmaya başlamıştır. Bu kez başında mafyaya ödenecek bir borç vardır ve kumar borcu “canla başla” da ödenebilir.

Eski kafes dövüşçüsü Aiden “Irish” O’Brien, ringleri çoktan geride bırakmıştır. Geçmişiyle yüzleşememiş, yaptıklarını bir türlü kendisine yedirememiştir. Pişmanlıklarının getirisi olan “sıfır içki” ve “sıfır dövüş” kuralları son derece katıdır. Ancak hayat insanı en olmadık şeyle sınar; kendisiyle.

Eski bir dostunun ricasıyla Kat’e göz kulak olmaya giden Irish’in önünde iki yol vardır: Ya yeminini bozacak, ya da nedense gözlerini bir türlü alamadığı bu genç kadını kurtlara yem edecektir.

Peki iyi olan her zaman kazanır mı?

“Gina L. Maxwell, Aşkta Havlu Atma Sanatı’nda yine yapacağını yapmış. Ana erkek karakter, sadece dünya yakışıklısı bir adam olmakla kalmıyor, hikâyesi sayfalar boyunca su gibi akıp gidiyor. Nefret ettiğim tek şey “SON” kelimesi oldu. Daha hızlı yaz lütfen, Maxwell.”

-Robin Covington, Amazon çoksatan yazarı-

“Kat tam bir savaşçı. Tüm yaşadıklarına rağmen yıkılmıyor ve insana umut aşılıyor … Çağdaş romans severler için bulunmaz bir okuma deneyimi.”

-Fiction Vixen-

Adı : Aşkta Havlu Atma Sanatı
Yazar : Gina L. Maxwell
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 352
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Fighting for Irish
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Novella Yayınları

Aşkta Havlu Atma Sanatı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aşkta Havlu Atma Sanatı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR