Asla Asla PDF İndir

tarafından
127
Asla Asla PDF İndir

Asla Asla PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 184 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Tarryn Fisher´dır. Asla Asla kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 11,67 TL´dir.

Asla Asla konusu ve kısa bir özet

Bebeklikten itibaren arkadaş olan ve on dört yaşlarına geldiklerinde ise birbirlerine aşık olduklarını anlayan Charlize Wynwood ve Silas Nash bir sabahtan sonra birbirlerine karşı artık bir yabancı olacaklardı.

İlk öpüştükleri, ilk kavga ettikleri ve birbirlerine ilk aşık olduğu günleri unutacaklardı.Birbirlerine karşı sevgi besleyen bu iki aşık neden böyle unuttuklarını anlamak için biraz araştırma yapmak zorundalar.

Adı : Asla Asla
Yazar : Tarryn Fisher
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 184
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Never Never
Dil: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Asla Asla PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Asla Asla PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR