Ateş Etme İstanbul PDF İndir

tarafından
106
Ateş Etme İstanbul PDF İndir

Ateş Etme İstanbul PDF İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 456 sayfadan oluşmaktadır.Polisiye, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Celil Oker´dır. Ateş Etme İstanbul kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 22,75 TL´dir.

Ateş Etme İstanbul konusu ve kısa bir özet

Ateş etme İstanbul Celil Oker’in gerilim,  gizem ve macera dolu romanıdır.  Yazar kitabında ilginç bir irdeleme yapmakta ve kendi kendine konuşmaktadır. Etrafındaki olup bitenleri betimlemesi ve yorumlamaya çalışması bulunduğu yaşamı ve çevresindeki varlıkları teker teker göz önüne seriyor ve her biriyle hesaplaşıyor.

Kitabın Özeti

Yalnızlaştığını, dedektif olmasına rağmen hiçbir vaka için onun tercih edilmediği,  hiçbir işe yaramadığı duygusu Remzi’yi oldukça düşündürmektedir. Bir gün kaybolan hemşire sevgilisini bulması için genç bir doktor kapısına gelir. Genç doktorla yolları kesişir. Hemşire olan sevgili bir anda ortadan kaybolan doktor vardır. Sevgilisi telefonlara cevap vermiyor ve tanıyan arkadaşları,  yakınlarından da onu gören olmamış. Uzun zamandır onunla ilgili hiçbir haber alınamamaktadır. Dedektif Remzi bu vaka karşısında hemşirenin esrarengiz kayboluşunu çözmeye başlar. Kafasında birçok şüpheler belirmeye başlar. Hemşirenin bir şeylerden korkup kaçtığına ikna olur ve bu araştırmaya onu en yakından tanıyan arkadaşlarından başlayarak devam eder. Ancak olaylar ilginç bir şekilde gelişir ve bir cinayete kurban giden genç erkek cesedi çıkar ortaya. Maktul durumundaki kişi Remzi’yi oldukça şaşırtır. Polisiye roman okurları için merakla ve heyecanla okunacak ‘’Ateş Etme İstanbul’’ Celil Oker in macera dolu bir romanıdır. İçinde gelirim, dram, mizah, kişinin kendi iç analizi ve birçok şeyi bir arada bulacaksınız. Okuyucu, yazarı esrarengiz polisiye romanlarından çok iyi tanımaktadır. Bu kitabında okur kendini başından sonuna kadar bir macera ve gerilim içinde bulur. Aynı zamanda yazar insanların birbiriyle olan ilişkilerini, insanların bencilliklerini, dostluk ve arkadaşlıklardaki aşınma ve yıpranmaları da gözler önüne sermektedir.

İç Dünyasından Dışarı Çıkmak

Remzi Ünal sevgilisi ile olan sorunları nedeniyle başka bir yerde kalmaya başlaması, ayrıldığı süre içinde hayatını ve ilişkilerini sorgulaması anlatılmaktadır. Öldürülen gencin hastane ortaklarından biri olması, hastane içindeki ilişkilerde de yaşanan gariplikler, Neriman isminde bir kadının hastanede tedavi görmesi ve olayların onun üzerinde yoğunlaşması anlatılmaktadır. Sonunda hiç tahmin edilemeyen bir kişinin katil olması gerçekten yazarın bu konudaki başarısını bir kez daha gözler önüne sermektedir. Ateş Etme İstanbulpdf indir linkine tıklayarak bu romanı hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Adı : Ateş Etme İstanbul
Yazar : Celil Oker
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 456
Kitabın Türü : Polisiye, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Ateş Etme İstanbul PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ateş Etme İstanbul PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR