Ateşin Şarkısı PDF İndir

tarafından
240
Ateşin Şarkısı PDF İndir

Ateşin Şarkısı PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır. Korku,Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Tess Gerritsen´dır. Ateşin Şarkısı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 16,00 TL´dir.

Ateşin Şarkısı konusu ve kısa bir özet

Üç yaşındaki kızının saldırısına uğradığında Julia’nın hissettiği tam da budur. Genç kadın, dünyalar tatlısı kızı Lily’ye ne olduğunu anlayamaz, ama onu bu hale neyin getirdiğini biliyordur. Ya da bildiğini sanıyordur.

“Her şey o zaman değişti işte. Kâbus o zaman başladı. Incendio’yu ilk çaldığım zaman. Bu müzikle ilgili bir şey hayatımıza bulaştı ve kızımı, her gördüğümde kanımı donduran birine dönüştürdü.”

Julia, bir antikacıda bulduğu Incendio adlı bestenin, kızı üzerindeki ürkütücü etkisinin sırrını çözmek zorundadır. Bu uğurda yalnızlığı göze alıp, yabancı bir şehrin karanlık geçmişine uzanan sokaklarında kaybolsa bile.

Adı : Ateşin Şarkısı
Yazar : Tess Gerritsen
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 304
Kitabın Türü : Korku, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Playing With Fire (2015)
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Martı Yayınları

Ateşin Şarkısı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ateşin Şarkısı PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR