Ayaklı Bela PDF İndir

tarafından
395
Ayaklı Bela PDF İndir

Ayaklı Bela  PDF İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 472 sayfadan oluşmaktadır.Polisiye, Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı  Jamie McGuire´dır. Ayaklı Bela kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 18,20 TL´dir.

Ayaklı Bela konusu ve kısa bir özet

Bir yanda Geçmişte yaşadığı problemleri unutmak için oturduğu şehirden uzaklaşarak farklı bir şehire taşınan kendi halinde olan genç bir kadın,  Abby Abernathy.

Diğer yanda ise hayatını dövüşerek kazanan ve aşka inanmayan, tek gecelik ilişkiler yaşayan Travis Maddox, aşk ve bela birbirine çok yakın.. Kader onların yollarını birbirine kesiştirecektir.

Adı : Ayaklı Bela
Yazar : Jamie McGuire
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 472
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Walking Disaster
Dil: Türkçe
Yayınevi: Yabancı Yayınevi

Ayaklı Bela  PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ayaklı Bela PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR