Aydeniz Döngüsü PDF İndir

tarafından
106
Aydeniz Döngüsü PDF İndir

Aydeniz Döngüsü PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 517 sayfadan oluşmaktadır. Aşk,edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Gamze Aydeniz´dır. Aydeniz Döngüsü kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 25,68 TL´dir.

Aydeniz Döngüsü konusu ve kısa bir özet

Kitap bir wattpad kitabı evet. Eskiden kullandığım bir platform ve daha çok bilinçsiz halimle okuyordum. Fikir edinmek için tekrar wattpadi ele aldığımda onca leş kitaba rağmen ele alınıp okunabilecek romantik bir roman. Anlatım neredeyse tümüne göre çok daha olgun. Akıcı olduğunu pek söyleyemem pek betimleme kullanmıyor yazar. Ama tüm diğerlerine göre daha okunabilecek düzeyde. Yine de zaman kaybı olduğunu söyleyebilirim.

Adı : Aydeniz Döngüsü
Yazar : Gamze Aydeniz
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 517
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Aydeniz Döngüsü
Dil: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınevi

Aydeniz Döngüsü PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aydeniz Döngüsü PDF ve EPUB İndirme Linkleri