Babam İflas Edince PDF İndir

tarafından
232
Babam İflas Edince PDF İndir

Babam İflas Edince pdf indir kitabının yazarı Asude´dir.Babam İflas Edince kitabı 2016 yılında basılmıştır ve 464 sayfadan oluşmaktadır.Babam İflas Edince pdf kitabını pdf formatında indirmek ve okumak için hemen alta ininiz.

  • Adı:Babam İflas Edince
  • Yazar:Asude
  • Baskı tarihi:Kasım 2016
  • Sayfa sayısı:464

Asude – Babam İflas Edince

Ama yani dünyanın gözünü çevirdiği şu oppalar karşımda arzı endam ederken ben başımı eğip oturabilir miydim? Bu Mağazaya girip üstünü başını düzeltmek için kabinini kullanmak gibi olurdu. Mağazanın amacı o değildi ki… Orası bir şeyler satın almak içindi.

Şimdi burası da karşımda koşan, terleyen, gülen oppaları salyalarım aka aka izleme yeriydi.Joo Won da bir yandan bana kızıp bir yandan da takımına bağırıyordu. “Ne biçim oynuyorsunuz. Lee Yang topu kornere at.

Ah bu ne biçim futbol oynamak. Kız gibi.” Dedi ve gürlemeye devam etti.
Bilmeyen de Joo Won’un takımının dünya kupası finallerinde oynadığını sanırdı. Alt tarafı yardım maçıydı. Alt taraf dedim de aklıma Bi Rain geldi. Ah o da olsaydı burası cennetten bir köşe olmaz mıydı?

Tekrar Hyun Bin’e bakarken onun gole gittiğini gördüm… Lee Joon’a verdiği pası o da kaleye şut çekerek kullanmıştı. Top ağır çekimde kaleye giderken ben artık dayanamadım ve anın da büyüsüyle “Goooooool” diye bağırdım