Badeci Şeyhin Sır Odası PDF İndir

tarafından
492
Badeci Şeyhin Sır Odası PDF İndir

Badeci Şeyhin Sır Odası PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam 224 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı Timur Soykan´dır.Kitabı satın almak isteyenler için fiyatı 13,65TL´dir.

Badeci Şeyhin Sır Odası ÖZET

Badeci Şeyhin Sır Odası PDF İndir, Okuyacağınız bu kitapta tarikat şeyhinin ne kadar ileri düzeyde insanları sömürdüğüne ve cinsel istismar ettiğine tanıklık edeceksiniz.

Anlatılan olaylar gerçektir ve yasal işlemler sayesinde gün yüzüne çıkmıştır.

Dava belgelerinde; Şeyh cinsel organının nur çeşmesi olarak herkese söylediğini ve eğer cinsel birliktelik yaşarlarsa ibadet sayılacağını söylüyor.

Hiçbir şekilde akıl ve mantık işlerinin yürümediği sadece şeyh ne derse doğrudur ile hareket edilen bu yerlerde cinsel sapıklığın gerçek yüzünü göreceğiz.

Şeyhin, müritlerinin nişanlıları ve karıları şeyh ile ilişkiye girmesi için zorla baskı yapan ve yaptıkları bu işlerden çekinmediklerini kendileri anlatıyor.

Çok eski tarikatlarda da badelenme ve tabi olmak gibi sapıklık yapan gruplar vardı.

Bu kitapta tarikatlarda ki şeyh algısı ve cinsel istismarlar, para istismarları ve daha bir çok konuda ki olayları engellemek anlatılmaktadır.

Kitabı indirmek için öncelikle yukarıda ki SOSYAL MEDYA paylaşım butonlarından birinden sitemizi PAYLAŞINIZ.Daha sonra indirme linki açılacaktır.