Bahname: Itırlı Bahçe PDF ve EPUB İndir

tarafından
1783
Bahname: Itırlı Bahçe PDF ve EPUB İndir

Bahname: Itırlı Bahçe PDF ve EPUB İndir kitabı 2002 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 320 sayfadan oluşmaktadır.Felsefe-Düşünce  kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Şeyh Muhammed El Nefzavi´dır. Bahname: Itırlı Bahçe kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 13,50 TL´dir.

Bahname: Itırlı Bahçe konusu ve kısa bir özet

El Mukliur (Dipsiz): Dibi çok geride olan vajinası uzun ferclere bu ad verilir. Bunlara , büyük uzuvlar girmelidir. Yoksa ateşleri sönmez. Ebu Şefreyn (İki Dudaklı): Çok iri yapılı kadınların kendileri gibi fevkalade gelişmiş ferclerine denir. Zafiyet geçirmiş kadınların uzun ve sarkık dudaklı ferclerine de bu ad verilir. Ebu Aungra (Kambur): Fercin Venüs Tepesi’nin ileriye çıkık olduğu, uylukların arasından sert sert bakan iri ve dolgun ferce denir. Tanrı bizlere böylelerini nasip etsin. Er Rurbal (Kalbur): İçine bir alet girdi mi, daha boşalmadan, öne arkaya, sağa sola, aşağı yukarı bir kalbur gibi çalkalanan fercler bu adla anılır. El Hezz.az (Kıpırdak): Bu fere de, aleti içine alır almaz yerinde duramayıp kıpır kıpır oynaşır, ta ki erkek bel ini getirene kadar. Ancak o zaman rahat eder. El Lezzaz (Birleştirici): Aleti içine alınca onu sımsıkı kavrayıp duvarlarına yapıştıran, hayaları da içine çekecekmiş gibi uzvu yutan ferclere denir. El Mudd (Kucak Açan): Bu ad, uzun zaman aşksız kalmış kadınların ferclerine verilmiştir. Bir erkeğin aletine kavuştuğu zaman, sevinçten deliye dönmüş gibi, aleti ta dibine kadar çekmek ister. O değerli misafirini mükemmel bir şekilde ağırlar. İçerdekine, ıçındeki bütün hazineleri hiç çekinmeden sunar.

Adı : Bahname: Itırlı Bahçe
Yazar : Şeyh Muhammed El Nefzavi
Baskı Tarihi : 2002
Sayfa Sayısı : 320
Kitabın Türü : Felsefe-Düşünce
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Chiviyazıları Yayınları

Bahname: Itırlı Bahçe PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bahname: Itırlı Bahçe PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
DOSYA.CO İNDİR