Bana Aitsin PDF ve EPUB İndir

tarafından
295
Bana Aitsin PDF ve EPUB İndir

Bana Aitsin PDF ve EPUB İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 360 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Sena Nur İymen ´dır. Bana Aitsin kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 11,11 TL´dir.

Bana Aitsin konusu ve kısa bir özet

Ondan kaçabilmek için üç ülke değiştirmiştim. Ve şimdi İtalya’daydım. Gece uyumak için otel odama girdiğimde Derhal üzerimi değiştirip yatağın içine girdim. Yüzüme vuran ışıkla gözlerimi açtım. Gece lambası açıktı. fakat ben gece lambasını açmamıştım ki… Yatağın karşısındaki kıpırtı dikkatimi çektiğinde oraya baktım. Gözlerim dolmaya başladı. Yavaşça titriyordum. soluk alamamaya başladım. fakat onda hiçbir farkındalık yoktu. Hemen yatağın karşısında ki koltukta oturuyor ve elinde bir bardak vardı.Bardağa dikkatlice baktığımda viski içiyordu. Gözümden bir damla yaş akınca bardağı yere attı. Yatakta yavaşça üzerime çıkmaya başladı. Tam manasıyla göz hücre geldiğimizde boğuk ve Katı sesiyle konuştu…

Adı : Bana Aitsin
Yazar : Sena Nur İymen
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 360
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayıncılık

Bana Aitsin PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bana Aitsin PDF ve EPUB İndirme Linkleri