Bana Ellerini Ver PDF İndir

tarafından
86
Bana Ellerini Ver PDF İndir

Bana Ellerini Ver PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 487 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Çiğdem Öz´dır. Bana Ellerini Ver kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 14,00 TL´dir.

Bana Ellerini Ver konusu ve kısa bir özet

Güzel ve kolay okunabilir sürükleyici bir kitap daha arkadaşlar..
Kitabın konusuna gelince;
Kardelen, şarkı söylemek için ailesini terk eden ve tek başına yaşayan ve bir barda sahne alarak hayatını yaşamaktadır. Bir gece sahnedeyken yakışıklı olan Gurur’un gözleri ile karşılaşır ve daha orada tutulur Gurur’a … Sonraki akşam karşısına çıkar, sonraki akşam tekrar. Biri sahnede şarkı söylüyor, diğeri ise onu izlemek için geliyor. Ama konuşmak yok.
Bir akşam Kardelen sahne de fenalaşıyır ve Gurur fark edip yere düşmeden yardım ediyor ve tanışıyorlar.Zengin ve yakışıklı iş adamı Gurur Öz. Aynı zaman da ise bir playboy. Kardelen, her ne kadar Gurur’ u düşünmemeye, kendisine göre biri olmadığını düşünse de başarılı olamıyor. Gurur da kadınlara güvenmeyen bir tip Ama Kardelen’den fena etkileniyor. Ve ilişkileri başlıyor. Ama kolay değil.
Heyecanla okuyacağınız bir kitap arkadaşlar. Muhakkak okuyun. İyi okumalar…

Adı : Bana Ellerini Ver
Yazar : Çiğdem Öz
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 487
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Olimpos Yayınları

Bana Ellerini Ver PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bana Ellerini Ver PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR