Bana İkimizi Anlat PDF İndir

tarafından
721
Bana İkimizi Anlat PDF İndir

Bana İkimizi Anlat PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 184 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Ahmet Batman´dır.

Bana İkimizi Anlat ve kısa bir özet

“Soğuk Kahve” ve “Sabah Uykum” yazarından “Yaşanması mümkünken yaşanmayan her aşk gün gelir bizden bunun hesabını sorar.”

Adamlık, bir kadını bir ömür sevmekten geçer. Kadınlık da kendini bir ömür sevecek adamın değerini bilmektir. Kimin için yaratıldığını bilmiyorsun elbette ama bu hikâyenin başrolü sensin. Aşkı senin, acısı senin. Kimse içinde kopan fırtınaları anlamaz, anlamak zorunda da değil zaten. İnsanlar hep konuşur çünkü hayat senin, tasası onlarındır.

Her şeye rağmen bilmediğim bir hikâyenin başrolünü oynuyorum. Sonu nereye gider belli değil, seveceğim kaç şarkı kaldı bilmiyorum. Herkes gibi, her şeyden habersiz yaşıyorum. Ne zaman karşıma çıkarsın, hangi şarkıda ilk dansımızı ederiz hiçbir fikrim yok. Ayrıntılara takılmaya gerek yok belki de… Hikâyeme katıldığın gün sarılır konuşuruz bunları.

Kitabın Adı Bana İkimizi Anlat
Yazar : Ahmet Batman
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 184
Kitabın Türü : Edebiyat
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Destek Yayınları
Ülke : Türkiye

Bana İkimizi Anlat PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bana İkimizi Anlat PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR