Bataklık Meleği PDF İndir

tarafından
190
Bataklık Meleği PDF İndir

Bataklık Meleği PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 352 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Laura Landon´dır.

Bataklık Meleği konusu ve kısa bir özet

“Öfkesinin altında, olanlara ne kadar sinirlendiğini odadaki herkes anlayana dek, yapmak istediği şey açıktı. Belli ki Hannah’ı kolundan tuttuğu gibi odadan çıkarmak istiyordu. Onun daha ileri gitmesini engellemek için umutsuzca bir istek duyuyordu. Hannah’ın birbirlerinden ne kadar farklı olduğunu kanıtlamak için kendini sattığını biliyor ve bunu engellemek istiyordu.”

Gizli Bir Skandal
Hannah Bartlett, masumiyeti babasının evlerine çağırdığı bir rahip tarafından çalındığında ve evinden uzaklaştırıldığında henüz on beş yaşındaydı. Tek başına kaldığı sokaklarda hayatta kalabilmek için asla hayal edemeyeceği bir hayatın içine girdi. Şimdiyse, Madam Genevieve -Londra’nın en ünlü genel evinin sahibesi- olarak genç kızları sokaklardan ve kötü kaderlerinden korumak için hayatını adamaya hazır…

Beklenmedik Bir Cazibe
Papaz Rafe Waterford, katıldığı bir parti sırasında karşılaştığı Hannah’ın güzelliğinden anında etkilenir. Hannah, Rafe’in tüm ısrarlarına rağmen onunla birlikte olmayı
reddetmektedir. Çünkü, Rafe bir papazdır ve Hannah’la yaşadıkları tutkulu ve büyüleyici o aşkı unutmamakta ısrarcıdır.

Kitabın Adı Bataklık Meleği
Yazar : Laura Landon
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 352
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Aspendos Yayınları
Ülke : Türkiye

Bataklık Meleği PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bataklık Meleği PDF İndirme Linkleri

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR