Bay Mükemmel Fırtına PDF İndir

tarafından
250
Bay Mükemmel Fırtına PDF İndir

Bay Mükemmel PDF İndir kitabı 2008 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 412 sayfadan oluşmaktadır. Aşk,edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Linda Howard´dır. Bay Mükemmel kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 24,31 TL´dir.

Bay Mükemmel konusu ve kısa bir özet

Howard’ın başka romanını okumayacağımı söylemiştim önceki yorumlarımdan birinde ama elimde de toplu bir Howard koleksiyonu vardı. Ve okuyacak da zamanım<:)
Bu romanı tamamen şahsına münhasırdı ve ben her satırından ayrı keyif aldım. En çok da Jaine’in o sınır tanımaz mizacının sonuçlarına:) Uzun zamandır böylesi harika bir kadın karakter okumamıştım.

Deli dolu, 1.60’lık boyuna göre gereğinden fazlasıyla cesur ve tabi ki en beter tarafından küfürbaz. Çok çokkk güldüğüm ve yine aklıma gelmişken kendimi sırıtmaktan alıkoyamadığım bir çok bölüm vardı romanda.


Konuya kısaca değinmek gerekirse aşk, heyecan, polisiye bir arada tarzında bir romandı. Jaine’in de içinde bulunduğu dört yakın arkadaşın cuma akşamı rutinleri halini alan iş çıkışı buluşmaları sırasında, tamamen birbirlerine moral olsun maksadı ile başladıkları bir “Bay Mükemmel Listesi” oluşturma esprisi, ucunu yakalayamadıkları bir hızla başka insanlarca öğrenilir ve hatta ulusal bir gündem halini alır.

Ülke listede yer alan maddeler nedeni ile görüş ayrılıklarına düşerken bir psikopat ise bu listeyi tamamen şahsına yapılmış bir hakaret olarak algılar ve işte bu noktadan sonra ipler kopar.Eğlenceli, son ana kadar heyecanlı bir romandı. Jaine’in yan komşusu ile yaşadığı hengame ise tüm bu keyifli okumaya ekstra tuz biber katmıştı.

Adı : Bay Mükemmel
Yazar : Linda Howard
Baskı Tarihi : 2008  
Sayfa Sayısı : 412  
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve roman  
Orijinal Adı : Mr. Perfect  
Dil: Türkçe  
Yayınevi: Doğan Kitap  

Bay Mükemmel PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bay Mükemmel PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK