Bazıları Ateşli Sever PDF İndir

tarafından
226
Bazıları Ateşli Sever PDF İndir

Bazıları Ateşli Sever PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı  Teresa Medeiros´dır. Bazıları Ateşli Sever kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 27,08 TL´dir.

Bazıları Ateşli Sever konusu ve kısa bir özet

Ailesinin onurunu korumaya karar veren İskoç hoş Catriona Kincaid, doğduğu yere geri dönebilmek için bazı kuralları ve güvenliğini umursamayarak , hem uslanmaz bir hovarda hatta Fena şöhretli bir Asil olan Simon Wescottun yardımına başvurur. Üstüne aba Simon hapistedir.

Catriona, Simonın kendisine yardım etmesi karşılığında ona hem Nakit hatta hürriyet vadeder ancak arsız çapkının çok henüz tutkulu bir Mükafat istemeye cüret edebileceği aklına bile gelmemiştir.

Adı : Bazıları Ateşli Sever
Yazar : Teresa Medeiros
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 304
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Some Like İt Wicked
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Bazıları Ateşli Sever PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bazıları Ateşli Sever PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR