Belalı Korumam PDF İndir

tarafından
146
Belalı Korumam PDF İndir

Belalı Korumam PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 496 sayfadan oluşmaktadır. Aşk,edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Corleonis Canan A. Düzgan´dır. Belalı Korumam kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 23,40 TL´dir.

Belalı Korumam konusu ve kısa bir özet

Aslında bu kitabı okumak aklımda yoktu ama kitapçıda bakarken bir anda ilgimi çekti ve okumaya başladım.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki büyük ihtimalle benim gibi yanılacaksınız, neden mi? Kitabın adını ve konusunu gördüğünüzde aklınıza gelen ilk şey ne olur? Aşk+atraksiyon. Ne yazık ki kitapta sadece aşk var, öyle vurdulu kırdılı sahneler hiç yoktu. Bu yüzden eğer kitaptan öyle bir beklentiniz varsa üzgünüm, bu kitap karşılamıyor.

Selin her ne kadar güven sorunları yaşasa da bir yerden sonra inatçılığı ve utangaçlığı bana “öh be!” dedirtti. Deniz ise iyiydi ama gereğinden fazla zorba bir karakterdi.

Ayrıca Selin’nin bir kardeşi olduğu ortaya çıkıyor ama ikisi arasında yaşananlar oldu bittiye getirilmiş, kitabın sonunda Selin kardeşini kabullendi mi veya tam tersi mi oldu bir bilgi yoktu.

İmla hataları orta düzeyde, bazı yerlerde kabak gibi karşıma çıktı.

Kitap bence biraz fazla uzatılmış, biraz daha kısa kesilebilirdi. Ama evliliklerinin 18 ve 20 yıl sonrası yani 38 yıl sonrasının anlatılması durumunu ilk kez bir kitapta gördüm. Normalde böyle durumlar 2-3 sayfa anlatılır ama amatör yazarımız oraları biraz uzun tutmayı tercih etmiş ve iyi de yapmış ama bana kalırsa hikayenin aslı yerine o kısımlar biraz daha uzun olabilirdi.

Adı : Belalı Korumam
Yazar : Corleonis Canan A. Düzgan
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 496
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Postiga

Belalı Korumam PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Belalı Korumam PDF ve EPUB İndirme Linkleri