Belki Hüzün, Belki De Aşk PDF ve EPUB İndir

tarafından
87
Belki Hüzün, Belki De Aşk PDF ve EPUB İndir

Belki Hüzün, Belki De Aşk PDF ve EPUB İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 224 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat ve Roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın Prosper Merimee´dır . Belki Hüzün, Belki De Aşk kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 9,72 TL´dir.

Belki Hüzün, Belki De Aşk konusu ve kısa bir özet

Kitap akıcı, basit okunan, özdeş vakitte da yazınsal olarak değersiz sayılamayacak kadar kabiliyetli bir yazar tarafından yazılmış. Kitabın geçtiği tarih günümüzden 1000 Sene Evvel Hemen hemen. Gene gerçekçilik sağlanmış.Kitap benim için çok önemliydi çünkü bir kadının kininin nasıl ve nerelere kadar varacağına kadar güzel bilgiler veriyor.Kindarlı ve çok zeki olan bir kadının bu iki nefsini harmanlaması ile diğer kişiye nasıl zarar verdiğini anlatıyor. Okunmaya kıymet olduğunu düşünüyorum ancak bu tarz konulara Alaka duymayanlar için sıkıcı olabilir.

Adı : Belki Hüzün, Belki De Aşk
Yazar : Prosper Merimee
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 224
Kitabın Türü : Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : Colombo
Dil: Türkçe
Yayınevi: Arvo Yayınları

Belki Hüzün, Belki De Aşk PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Belki Hüzün, Belki De Aşk PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR