Benimle Saklan PDF İndir

tarafından
101
Benimle Saklan PDF İndir

Benimle Saklan PDF İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 416 sayfadan oluşmaktadır. Aşk,Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Linda Howard´dır. Benimle Saklan kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 21,00 TL´dir.

Benimle Saklan konusu ve kısa bir özet

Yazarın tüm kitaplarının sıkı bir takipçisiyim.Kitabın ilk çıktığını gördükten itibaren hemen sipariş ettim.Elime geçer geçmezde Benimle Saklan kitabını ilk fırsatta okudum.Kitabın iki yazarı var ve kitapta arkadaşlık, polisiye, aşk gibi bölümler oldukça fazla…

Carlin adında ki bir kadın, Brad denilen tacizci bir kişiden uzaklaşmak ister çünkü sürekli rahatsızlık vermeye başlamıştır.Bu yüzden Carlin, Battle Ridge adında ki gizli saklı küçük bir kasabaya gider.Bu kasaba da yaşayan Zeke Decker adında ki çiftlik sahibi, temizlikçi aramaktadır.

Carlin burada çalışmaya başlar.Zeke Decker´ın seksi ve baştan çıkarıcı tavırlarına fazla engel olamayan Carlin bir anda Zeke´nin ellerinde kendini bulur.

Adı : Benimle Saklan
Yazar : Linda Howard
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 416
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Running Wild
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Martı Yayınları

Benimle Saklan PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Benimle Saklan PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR