Benimsin PDF İndir

tarafından
213
Benimsin PDF İndir

Benimsin pdf indir kitabının yazarı Maureen Smith´dir.Bu kitabın diğer serisini sitemizden bulabilirsiniz.Kitap 2015 yılında basılmıştır ve 432 sayfadan oluşmaktadır.Benimsin kitabını pdf formatında indirebilirsiniz.

  • Adı:Benimsin
  • Yazar:Maureen Smith, Deniz Beril Bacaklılar (Çevirmen)
  • Alt başlık:Brand Clan Serisi 2
  • Baskı tarihi:Ağustos 2015
  • Sayfa sayısı:432

Maureen Smith – Benimsin Kitabı Ön Okuma

Adanı onlara adada çok popüler bir gece kulübüne gitmeyi önerdi ancak Zandra şakayla karışık bir gece için yeterince dans ettiğini söyleyip bu daveti reddetti.Remy kulübe gitmeyi kabul edince Zandra kendisini onun başka kadınlarla dans etmesini, tenlerinde parlayan ter damlacıklarıyla onların kıvrımlı bedenlerine arzuyla sürtünmesini umursamadığına ikna etmeye çalıştı.

Remy bir egzotik ada güzeliyle tanışıp, geceyi onunla geçirmeyi tercih etse veya ona âşık olup kızı kendisiyle Chicago’ya dönmeye ikna etse hiç kafasına takmayacağını geçirdi içinden. Herkesi otelde kalmayı yeğlediğine temin ederken kendisine bu yalanları sıralayıp durarak onların kulübe gitmelerini seyretti. Racquel neşeyle Remy’nin sırtına hoplayıp kollarmı boynuna doladığında gülümsemekten kendisini alamadı.

Kumsal görevlilerinden biri masaya sokulup Zandra’yla hiç utanıp sıkılmadan flört etmeye başlaymca, Zandra gitme zamanının geldiğine karar verdi. Ama odasına dönmek yerine kumsalda dolaşmayı tercih etti. Yatağına çekilmeden önce mehtaba bakarak yürüyüş yapmanın aklını dağıtmasına yardımcı olacağını umuyordu.

Zandra yürürken, ağır adımlarla el ele romantik bir yürüyüşün tadını çıkararak birbirlerinin gözlerinin içine bakan birkaç çiftin yanından geçti. Onları kıskanmamak zordu; hayatında özel birisinin olmasına özlem duymu- yormuş gibi rol yapmak ise çok daha zordu. Elini tutup, hemen yanında yürürken içini ısıtacak birisinin olmaması çok acıydı.