Beşinci Tüp PDF İndir

tarafından
131
Beşinci Tüp PDF İndir

Beşinci Tüp PDF İndir kitabı 2007 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 480 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Michael Palmer´dir.

Beşinci Tüp Kitap

Beşinci Tüp PDF İndir ,”Hadi şimdi de dikip kapatalım Bayan Reyes.” Natalie, Darren Jones ‘un alnından başlayıp ya­nağına kadar inen yara izine bakakalmıştı. Bu zamana kadar gördüğü en büyük bıçak yarası, kazara kestiği parmağındaydı. Onu da yara bandıyla geçiştirmişti.

Acil servisten sorumlu kıdemli cerrah Cliff Renfro’yla göz göze gelmekten çekindiği için başını öne eğip pe­şinden koridora çıkmıştı.Üç yıllık tıp öğrenciliği boyunca çok sayıda yas­tık/çeşit çeşit meyve sebze, birkaç tane doldurulmuş oyuncak hayvan dikmiş;

Bunların dışında en tehlikeli operasyonu ise üstünden çıkartmadığı kot pantolonu­nun ağ kısmına yapmıştı. Renfro’nun isteği pek makul görünmüyordu. Gerçi bu za­mana kadar teşhis yeteneklerini birkaç hasta üzerinde gösterme şansına sahip olmuştu, ama anlaşılan, bu ye­terli olmamıştı ki, şimdi de dikmesi bekleniyordu.

“Dr. Renfro, ben… şey… daha önce birlikte, bazı şeylerin üzerinden tekrar geçsek…” “Hiç gerek yok. İşin bittikten sonra antibiyotik yazarsın. Hangisi olursa olsun fark etmez, ben imzala­rım.”

YANDEXTIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVETIKLA İNDİR