Beynin Gizli Güçleri PDF İndir

tarafından
879
Beynin Gizli Güçleri PDF İndir

Beynin Gizli Güçleri PDF İndir kitabı 2007 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 262 sayfadan oluşmaktadır.Kişisel Gelişim kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Amargi Hillier´dır. Beynin Gizli Güçleri kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 24,82 TL´dir.

Beynin Gizli Güçleri konusu ve kısa bir özet

Kitapta anlatılan bedenden ruh çıkması yani Astral seyahatin bir laftan ibaret olduğu anlatılıyor. Yolculuk aşaması kimi ad verilen evrelerden geçiyor. Teknikleri uygulamaya çalıştım ama fazlada vakit ayırmadım.

Muhtemelen kitabı okurken uygulamadan çok teorik profili öğrenme isteğimden kaynaklandı. Ne kadar doğru bilmiyorum ama henüz öncede “astral seyahat” ile alakadar araştırmalar yapmıştım. kimi rivayetlere göre harika gelişmiş ülkeler(ABD, Rusya vb) başka ülkelerin devlet sırlarını öğrenmek için bu yöntemi kullanıyorlarmış. Dediğim gibi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum. Ama bu tür konulara meraklı okuyucuların okuması şart olan kitaplardan.

Adı : Beynin Gizli Güçleri
Yazar : Amargi Hillier
Baskı Tarihi : 2007
Sayfa Sayısı : 262
Kitabın Türü : Kişisel Gelişim
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Safir Kitap

Beynin Gizli Güçleri PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Beynin Gizli Güçleri PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR