Beynin Gizli Hayatı PDF ve EPUB İndir

tarafından
137
Beynin Gizli Hayatı PDF ve EPUB İndir

Beynin Gizli Hayatı PDF ve EPUB İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 304 sayfadan oluşmaktadır.Kişisel Gelişim kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı David Eagleman ´dır. Beynin Gizli Hayatı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,80 TL´dir.

Beynin Gizli Hayatı konusu ve kısa bir özet

Kesinlikle önerdiğim bir kitap.Eğer beynin işleyişi sizi etkiliyorsa, çoğu yerde çokça şaşıracağınızı ve sizi düşünmeye sorgulamaya iteceğini düşünüyorum.En azından bende öyleydi.

Bu arada bazı arkadaşlar, garip bi şekilde yıllarını sinirbilime vermiş ve dünyanın en ünlü sinirbilimcisi olarak gösterilen bir bilim adamının evrimden bahsetmesini -ki evrim hakkındaki azcık bilgi seviyeleri ile- cehalet olarak vurgulamışlar.Arkadaşlara şaşırmamak elde değil.Cehalet, fazla cesaret veriyor.


Kitabı daha çekici kılacağını düşündüğüm bir metin:
“Bilinciniz, koca bir transatlantik buhar gemisinde yolculuk yapan ama kıyıda köşede kalmış bir kaçak yolcudan farksızdır; yolculuktan nasiplenmiştir ama derinlerde işlemekte olan o heybetli mühendislik gözüne görünmez bile. Bu kitap, işte bu şaşılası olguyla ilgilidir.”

Adı : Beynin Gizli Hayatı
Yazar : David Eagleman
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 304
Kitabın Türü : Kişisel Gelişim
Orijinal Adı : Incognito: The Secret Lives of the Brain
Dil: Türkçe
Yayınevi: Domingo Yayınları

Beynin Gizli Hayatı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Beynin Gizli Hayatı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
EPUB KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK