Beynin Sırları PDF ve EPUB İndir

tarafından
243
Beynin Sırları PDF ve EPUB İndir

Beynin Sırları PDF ve EPUB İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 280 sayfadan oluşmaktadır.Bilim kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Sinan Canan´dır. Beynin Sırları kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 18,00 TL´dir.

Beynin Sırları konusu ve kısa bir özet

Sadece beynimizi değil, kalbimizi, karaciğerimizi, kanımızı, bağışıklık sistemimizi, kısacası hem bedenimizde hem de dünyada gördüğümüz canlılıkla ilgili hemen hemen hiçbir şeyi tam olarak anlamış değiliz.

Beynimizi anlamaya çalışan en iyi yapı yine beynimizdir. Buna şöyle diyebiliriz, bir varlığın kendi kendini tanımasıdır.. Mesela bir elektrik süpürgesi kendi kendini anlayabilir mi? Yahut bir bilgisayar, kendini anlayıp yine kendisi gibi, hatta daha gelişmiş başka bilgisayarlar üretebilir mi? Hayvanlar dünyasına baktığımızda hangi hayvan kendi kendini tanımaya çalışmıştır ? İşte esas sorun tam olarak burada başlıyor. Bizler biyolojik organizmalarız, onun kurallarıyla sınırlandırılmışız. Teknolojik cihazlar yapsak da, mikroskoplar, MR cihazları, teleskoplar, uzay gemileri, moleküler teknikler icat etsek de, hiçbiri beynimizden daha kabiliyetli cihazlar ya da yöntemler değiller. Beynimizin gizemi hâlâ çözülmemiş. İleri düzeyde çalışma sistemleri için ancak basit yardımcılara sahibiz. Kendimizde olan biten her şeyin anlamını çözmek, bilimden öte felsefi bir sorundur. Fakat bilimle ilerledikçe kendimiz hakkında ilginç fikirler ediniyoruz.

Adı : Beynin Sırları
Yazar : Sinan Canan
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 280
Kitabın Türü : Bilim
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

Beynin Sırları PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Beynin Sırları PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR