Bilinenden Kurtulmak PDF İndir

tarafından
159
Bilinenden Kurtulmak PDF İndir

Bilinenden Kurtulmak PDF İndir kitabı 2009 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 160 sayfadan oluşmaktadır.Kişisel Gelişim kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı  Jiddu Krishnamurti´dır. Bilinenden Kurtulmak kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 12,25 TL´dir.

Bilinenden Kurtulmak konusu ve kısa bir özet

Jiddu Krishnamurti bu dünyaya gelmiş Hususi insanlardan bir tanesi. Tüm sözleri, konuşmaları ve kitapları muhteşem. fakat Bilhassa Bilinenden Kurtulmak kitabı süper. İlk Defa Jiddu Krishnamurti okuyacaklar için başlangıç kitabı. Bu kitabı okumasını kime tavsiye ettiysem okuyanın hayata nazar açısı değişti. Jiddu Krishnamurti’den etkilenmemek imkansız.

Adı : Bilinenden Kurtulmak
Yazar : Jiddu Krishnamurti
Baskı Tarihi : 2009
Sayfa Sayısı : 160
Kitabın Türü : Kişisel Gelişim
Orijinal Adı : Freedom Of The Known
Dil: Türkçe
Yayınevi: Omega

Bilinenden Kurtulmak PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bilinenden Kurtulmak PDF İndirme Linkleri

TIKLA İNDİR