Bin Öpücük PDF İndir

tarafından
508
Bin Öpücük PDF İndir

Bin Öpücük pdf indir kitabının yazarı Tillie Cole´dir.Kitap 2017 yılında basılmıştır ve 337 sayfadan oluşmaktadır.Bin Öpücük pdf kitabını pdf formatında hemen indirebilirsiniz.

  • Adı:Bin Öpücük
  • Yazar:Tillie Cole, Merve Özcan (Çevirmen)
  • Baskı tarihi:Aralık 2017
  • Sayfa sayısı:336

Tillie Cole – Bin Öpücük Kitabı Ön Okuma

Her sözün arkasmdaydı. Sonra onu örnek alarak öfkenin beni ele geçirmesine izin verdim. Hissettiğim öfkeye kendimi bıraktım. Öne doğru fırlayıp Rune’un sert göğsünü ittirdim. Hareket etmesini beklemediğim için bir adım geri sendelediğinde şaşırmıştım ama hemen kendini toparladı. Fakat durmadım. Yine ona saldırırken yanaklarımdan aşağıya kaynar gözyaşları dökülüyordu. Göğsünü ittirdikçe ittirdim.

Taş misali duran Rune kıpırdamadı. Bu yüzden saldırdım. Dudaklarımdan bir hıçkırık kaçarken bedenine vurdum; içimde biriken her şeyi özgür bırakırken tişörtünün altındaki kaslar zıplıyordu. “Senden nefret ediyorum!” diye avaz avaz bağırdım. “Bunun için senden nefret ediyorum! Artık olduğun bu kişiden nefret ediyorum. Ondan nefret ediyorum, senden nefret ediyorum!”

Haykırışlarıma boğulduktan sonra tükenip geriye doğru sendeledim. Düşmanca bakışlarının hâlâ beni hedef aldığını gördüğümde enerjimi son damlasına dek kullanarak bağırdım, “Seni kurtarıyordum ben!” Birkaç saniye boyunca derin derin nefes alıp verdikten sonra kısık bir sesle ekledim, “Seni kurtarıyordum Rune! Seni acıdan kurtarıyordum. Sevdiğim herkes gibi aciz hissetmekten kurtarıyordum seni.”

Koyu sarı kaşları, gözleri üzerinde sert bir çizgi oldu. Güzel yüz hatlarını akıl karışıklığı bozdu. Bir kez daha geri adım ahım. “Çünkü seni göremiyordum. Çünkü başıma gelecekleri göreceğin düşüncesine katlanamıyor- dum. Böyle uzaktayken bunları sana yaşatmaya katlanamıyor- dum.” Boğazımdan hıçkırıklar döküldü. Öyle çoktular ki göğsüm çabadan ötürü hırıldamaya başladı.