Binlerce Şehit PDF İndir

tarafından
77
Binlerce Şehit PDF İndir

Binlerce Şehit PDF İndir kitabı 1974 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 389 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Hans Habe´dır. Binlerce Şehit kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 15,00 TL´dir.

Binlerce Şehit konusu ve kısa bir özet

«Çok güzel yazılmış olması ve bir solukta okunması bir yana, bana gerçek ve gerekli görünen, bu savaşla ilgili ilk kitap.»
Ernest Hemingway
«Savaşın dehşetini şimdiye dek hiç kimse böylesine büyük bir yazarlık kudretiyle anlatamamıştır. ..»
Lion Feuchtwanger
«Bu kitap özgürlük sevgisi için bir övgü, insan vekarı ve bütün kişisel fedakârlıklar için dile getirilmiş bir İlâhidir… Kitaba çekicilik, eşsizlik katan bir şeydir bu. Ve onu (Habe’yi), Birinci Dünya Savaşı’nı anlatan Remarque ile benzeri yazarların ötesine ileten bir şeydir.»
Emil Belznner
«Her onuncu sivil kişinin siyasal bir serüven yaşamak zorunda kaldığı çağımızın en gerilimli, en heyecanlı öykülerinden biri.»
Hermann Kesten
«Bu kitabın, savaşın klâsik eserlerinden biri olduğunu şimdiden söyleyebilirim.»
Lewis Mumford

«Bu kitap, en iyi kitapların yer aldığı raftaki yerini daima koruyacaktır.»
The New York Times
«Bu müthiş ve karışık felâket, bir Tolstoy’ un elini felce uğratabilirdi. Hans Habe bu felâketi, İkinci Dünya Savaşının en canlı kitabında yaşatmıştır.»
Time
«Umutsuzluğa, karamsarlığa karşı bir panzehir arayan herkes, bütün cehennemlerden geçmiş olan büyük bir sanatçının bu kitabını okumalıdır.»
Los Angeles Times
«Çağımız askerî ve siyasal tarihinin dikkate değer belgelerinden biri, serüven romanlarından daha dramatik, daha sürükleyici.»
Chicago Tribune

Adı : Binlerce Şehit
Yazar : Hans Habe
Baskı Tarihi : 1974
Sayfa Sayısı : 389
Kitabın Türü : Edebiyat, Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: E Yayınları

Binlerce Şehit PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Binlerce Şehit PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR