Bir Anadolu Hümanisti Mevlana PDF ve EPUB İndir

tarafından
39
Bir Anadolu Hümanisti Mevlana PDF ve EPUB İndir

Bir Anadolu Hümanisti Mevlana PDF ve EPUB İndir kitabı 2006 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 272 sayfadan oluşmaktadır. Tarih kategorilerine girmektedir.Kitabın Radi Fiş´dır. Bir Anadolu Hümanisti Mevlana kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 13,72 TL´dir.

Bir Anadolu Hümanisti Mevlana Yıkanlar konusu ve kısa bir özet

kusursuz insanı aramakla, kusursuz insan olabilmek için nefsini terbiye etmekle geçmiş koca bir ömür. bütün insanları eşdeğer kılar, Rabbi insanın kendinde arar, hoşgörü içinde bütün iman sahiplerini kucaklayarak çağırır: Gel, ne olursan ol, GEL!

Ve aradan geçen yedi Çehre küsur yıla Karşın aktarılmış saf duygularla koşar Mevlana’ya onbinler her gün. Döneminde yaşamış onca şan, şöhret, Nakit, mevki sahibi muktedirin ismi anılmazken, sevgi ve saflık katiyen unutulmaz…

Adı : Bir Anadolu Hümanisti Mevlana
Yazar : Radi Fiş
Baskı Tarihi : 2006
Sayfa Sayısı : 272
Kitabın Türü : Tarih
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Evrensel Basım Yayın

Bir Anadolu Hümanisti Mevlana PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bir Anadolu Hümanisti Mevlana PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR